Miejskie Przedszkole nr 1 w Oławie

XVII Festiwal Piosenki Przedszkolnej...

...pod hasłem "Ruch naszym przyjacielem".

16 kwietnia odbył się XVII Festiwal Piosenki Przedszkolnej pod hasłem "Ruch naszym przyjacielem" organizowany przez Miejskie Przedszkole nr 3 w Oławie. Na scenie Oławskiego Ośrodka Kultury wystąpiły dzieci ze wszystkich publicznych przedszkoli w trzech kategoriach wiekowych. Nasze przedszkole reprezentowali : Hubert Jędrzejczak, Amelia Tomaszczuk i Fabian Jurek  (grupy 3 latków), Zuzanna Węglowska, Helena Wilczyńska, Liliana Brzozowska, Gabriela Okołotowicz, Matylda Matwiejczyk (grupa 4 latków), Miłosz Kołtun (grupa 5 latków).

Wszyscy uczestnicy festiwalu zostali nagrodzeni drobnymi upominkami ufundowanymi przez firmę ZWiK Oława, zaś każde przedszkole otrzymało dyplom oraz nagrody sfinansowane przez Urząd Miejski i Burmistrza pana Tomasza Frischmana.

Dzieciom gratulujemy tak wspaniałych występów i życzymy dalszych sukcesów.