Miejskie Przedszkole nr 1 w Oławie

Przegląd Zespołów Kolędniczych i Jasełkowych Herodiada 2017

Występ przedszkolaków z grupy VII.

17 stycznia w świetlicy wiejskiej w Godzikowicach odbył się Przegląd Zespołów Kolędniczych
i Jasełkowych Herodiada 2017. Przed komisją konkursową wystąpiło 5 zespołów z placówek oświatowych gminy Oława, a także gościnnie poza konkursem wystąpiły nasze przedszkolaki
z grupy VII, które miały okazję pochwalić się swoimi umiejętnościami artystycznymi. Dla naszych maluchów była to kolejna możliwość zdobycia doświadczenia w tworzeniu małych form teatralnych, nie tylko występując, ale również obserwując grę aktorską innych zespołów. W konkursie oprócz najlepszego występu wyróżniono osobowości sceniczne, w tym naszą Weronikę Ćwiertnię, która odgrywała rolę Czerwonego Kapturka. Komisja Konkursowa podziękowała serdecznie dzieciom za występ oraz naszym nauczycielkom Magdalenie Kordysz-Miszczak i Małgorzacie Mazurów za przygotowanie i obecność na Herodiadzie 2017.