Miejskie Przedszkole nr 1 w Oławie

Kredkoliada 2017

Dzieci z grupy VII wzięły udział w III edycji turnieju.

1, 2, 3…

WYGRAMY

BO ZAWSZE I WSZĘDZIE

NASZE PRZEDSZKOLE NAJLEPSZE BĘDZIE!!!

Nasze przedszkolaki z grupy VII uczestniczyły w III edycji turnieju „Kredkoliada” zorganizowanym przez niepubliczne przedszkole Kredka w Oławie. Turniej odbył się w Ośrodku Kultury, gdzie dzieci mogły sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności odpowiadając na pytania z zakresu polonistycznego, matematycznego i przyrodniczego. Pomiędzy konkurencjami nie zabrakło zabaw muzyczno – ruchowych, które sprawiły dzieciom wiele radości. Na zakończenie turnieju wszystkie dzieci reprezentujące przedszkola otrzymały upominki oraz zwycięski puchar. Jeszcze raz dziękujemy za możliwość uczestniczenia w turnieju, który jest znakomitą okazją do integracji oławskich środowisk przedszkolnych, promocją zdrowej rywalizacji wśród dzieci, ale przede wszystkim świetną zabawą!