Miejskie Przedszkole nr 1 w Oławie

Świąteczny koncert...

...w wykonaniu dzieci.

,,Rozświetla mrok choinki blask,

melodie kolęd brzmią w uszach..."

18 grudnia w naszym przedszkolu odbył się po raz kolejny Koncert Bożonarodzeniowy. Przybyłych gości, rodziców, dzieci i przyjaciół przedszkola przywitała Wicedyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Oławie, Pani Barbara Orzechowska. Część artystyczną rozpoczął występ gości z Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Jadwigi Szajny-Lewandowskiej w Oławie, którzy zachęcili do wspólnego kolędowania przy dźwiękach instrumentów. Po występie zaproszonych gości, swoje umiejętności wokalne i taneczne przedstawiły dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych. Każda grupa zaprezentowała piosenkę o tematyce świątecznej lub taniec w świątecznych strojach. Nie zabrakło pięknych dekoracji, a występ dzieci wprowadził wszystkich w prawdziwie świąteczny nastrój. Pani Dyrektor Barbara Jarocka pogratulowała występu młodym aktorom i złożyła wszystkim życzenia świąteczne. W przerwach między występami, zaproszeni goście mieli możliwość obejrzeć projekcję krótkiego filmu pt. „Z życia przedszkola", w którym wystąpiły wszystkie dzieci. Na zakończenie, goście zostali zachęceni do zakupu pysznych ciast przygotowanych przez rodziców.