Miejskie Przedszkole nr 1 w Oławie

Międzyprzedszkolny Przegląd Interpretacji Dziecięcej...

...pod hasłem ,,Natura to My''.

21 marca w naszym przedszkolu, odbył się Międzyprzedszkolny Przegląd Interpretacji Poezji Dziecięcej pod hasłem ,,Natura to My'',
w którym udział wzięli przedstawiciele z wszystkich Miejskich Przedszkoli w Oławie i z Niepublicznego Przedszkola ,,Kredka'' w Oławie.  Spotkanie rozpoczął krótki występ dzieci z grupy V i VIII, które wystąpiły w wierszu ,,Podróż na dywanie''.

Dzieci 4 i 5 letnie recytowały wiersze, których tematem jest piękno i ochrona przyrody:

•  Kalina Żywiec z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Oławie recytowała wiersz pt. ,,Przyjście wiosny''.
  •  Nina Sędzińska z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Oławie recytowała wiersz pt. ,,Może zobaczymy''.
  •  Laura Błachaniec z Miejskiego Przedszkola nr 3 w Oławie recytowała wiersz pt. ,,Na leśnej polanie''.
  •  Kaja Kiwak z Miejskiego Przedszkola nr 3 w Oławie recytowała wiersz pt. ,,Czekamy na wiosnę''.
  •  Kacper Wiśniewski z Miejskiego Przedszkola nr 4 w Oławie recytował wiersz pt. ,,Apel do ludzi''.
  •  Łucja Wojtczak  z Miejskiego Przedszkola nr 4 w Oławie recytowała wiersz pt. ,,Prośba do słoneczka''.
  •  Aleksandra Małkiewicz z Przedszkola ,,Kredka'' w Oławie recytowała wiersz pt. ,,Śladem motyli''.
  •  Justyna Burnat z Przedszkola ,,Kredka'' w Oławie recytowała wiersz pt. ,,Niezapominajki''.
  •  Maja Pawulich z Miejskiego Przedszkola nr 1 w Oławie recytowała wiersz pt. ,,Łąka''.
  •  Wiktor Miazga z Miejskiego Przedszkola nr 1 w Oławie recytował wiersz pt. ,,Biedronka''.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Burmistrza Miasta Oława oraz pamiątkowe dyplomy.
O przygotowanie dekoracji i organizację przeglądu zadbała Pani Joanna Kindziuk i Pani Kinga Leśkiewicz.