Miejskie Przedszkole nr 1 w Oławie

Happening z okazji Dnia Pluszowego Misia...

...w Ośrodku Kultury w Oławie.

26 listopada dzieci z oławskich przedszkoli spotkały się w Ośrodku Kultury, aby wspólnie świętować Dzień Pluszowego Misia. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy III i wzięły udział
w programie  przygotowanym przez nauczycielki Miejskiego Przedszkola nr 4 w Oławie:
uczestniczyły w zabawach, grach i konkurencjach sportowych. W trakcie spotkania odbył się finał konkursu plastycznego, którego hasłem przewodnim był "Miś w kosmosie". Laureatom wręczono nagrody oraz wyróżnienia ufundowane przez burmistrza Oławy Tomasza Frischmanna. Nagrody wręczali dyrektor ZOSiPOW Jerzy Owczarski i jego zastępca Dorota Miszczak. Z naszego przedszkola nagrodzeni zostali: Artur Czarnecki (I miejsce w kategorii wiekowej 4-latków), wyróżnienia: Weronika Wróbel, Lena Górnicka, Helena Kwaśniewska, Hanna Turała.

Dzieciom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.