Miejskie Przedszkole nr 1 w Oławie

Realizacja programu...

...Akademii Kici Koci.

Przedszkolaki z gr. I,  miały wspaniałą zabawę biorąc udział w programie edukacyjnym "Akademia Kici Koci".
Dzieci zaprzyjaźniły się z Kici Kocią i razem z nią wykonały wyzwania z programu. Wyzwanie pt. "Pocztówka do Kici Koci” polegało na stworzeniu własnej pocztówki oraz poznaniu sposóbu ich wysyłania. W drugim wyzwaniu "Kicia Kocia
i przyjaźń" dzieci przypomniały sobie jak ważna jest przyjaźń oraz wspólnie wykonały "Dekalog przyjaźni".
Dzięki kolejnemu wyzwaniu "Kicia Kocia i emocje" dzieci dzieliły się swoimi emocjami oraz uczyły się  jak je okazywać. "Kicia kocia segreguje śmieci" to ważne wyzwanie również wzbudziło ciekawość dzieci. W wyzwaniu "Kicia Kocia i śnieg" nasza bohaterka podpowiedziała jak wykonać sztuczny śnieg, którym dzieci miały okazję pobawić się w sali. Największą radość i ekscytację jednak dało wyzwanie dotyczące upieczenia pierniczków, które po udekorowaniu dzieci zabrały do domu. Dzięki Kici Koci przedszkolaki wzbogaciły swoje doświadczenia i nauczyły się nowych ciekawych rzeczy.