Miejskie Przedszkole nr 1 w Oławie

... w grupie IV.

„Każdy przedszkolak dobrze wie,

że kiedy 20 września zbliża się,

od najmłodszego, aż po starszaka,

wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”

20 września 2023 r. grupa IV obchodziła Dzień Przedszkolaka. Tego dnia na dzieci czekało wiele atrakcji i niespodzianek.  Na początek,  na podstawie filmu edukacyjnego, dzieci  przypomniały sobie zasady jakie obowiązują w przedszkolu. Następnie  dzieci wesoło bawiły się przy muzyce, słuchały Hymnu przedszkolaka, malowały farbami kolorową piłkę. Dużą radość sprawiła dzieciom  gra zespołowa z pionami i kostką. Przedszkolaki również wesoło bawili się w ogrodzie z chustą animacyjną.  Dzieci także wykazały się dużą  sprawnością  w rzucie woreczkiem do celu. Wszystkie dzieci z chęcią brały udział we wszystkich przygotowanych atrakcjach. Na koniec każdy przedszkolak otrzymał medal za dobre wykonanie wszystkich zadań.