Miejskie Przedszkole nr 1 w Oławie

Zabawy na placu przedszkolnym

Ostatnie dni wakacji to dla naszej najmłodszej grupy przedszkolnej czas pełen radości i aktywności na świeżym powietrzu! Dzisiaj spędziliśmy czas na naszym ukochanym placu zabaw, gdzie dzieci mogły biegać, skakać i cieszyć się każdą chwilą. Wiemy, że ruch na świeżym powietrzu to nie tylko świetna zabawa, ale też ważny element zdrowego rozwoju naszych maluchów. Dzięki temu mają szansę wzmocnić swoje mięśnie, poprawić sprawność fizyczną i zdobyć nowe umiejętności. Takie momenty są niezastąpione i niezapomniane! Ruch na świeżym powietrzu to samo zdrowie! Zachęcamy wszystkich, nie tylko naszych przedszkolaków, do regularnej aktywności fizycznej i spędzania czasu na świeżym powietrzu. To proste czynności, które mają ogromne znaczenie dla naszego zdrowia i samopoczucia. Bądźmy aktywni i cieszmy się każdym dniem! Życzymy wszystkim radosnych i pełnych energii dni na placu zabaw!