W piątek 6 lutego 2015 r. szkolne korytarze wypełniły się barwnymi postaciami.

Baśniowe i bajkowe ludziki, zwierzaczki, stworki szalały w tym dniu na parkiecie dużej sali gimnastycznej podczas dorocznego karnawałowego balu.
    Wszyscy byli zgodni- zabawa należała do wyjątkowo udanych. Jeśli nawet ktoś siedział, to tylko przez moment i najczęściej po to, by odsapnąć, złapać oddech, a po chwili ponownie ruszyć w tan.
     Miło było patrzeć na rozbawione towarzystwo- dzieci, ich wychowawców (niekiedy również przebranych), uśmiechniętych rodziców rejestrujących przebieg balu. Uczestnicy zabawy ochoczo poddawali się komendom „pani wodzirej” pełnej pomysłów na wyczarowanie dobrej atmosfery.
     Karnawał niedawno się zaczął, ale już wkrótce będzie miłym wspomnieniem, co jakiś czas przywoływanym dzięki zatrzymaniu ulotnych chwil i obrazów na barwnej fotografii.