Jesteś tutaj: Start / Sport / Rok szkolny 2018/2019

2018-12-18

W dniu 18.12.2018 r. w Centrum Kongresowym Hali Stulecia we Wrocławiu odbył się Finał Dolnośląski Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady w Szachach.

Więcej o: Finał Dolnośląski Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady w Szachach

Mistrzostwa Oławy w Piłce Koszykowej dziewcząt

2018-10-22
Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 8 w Oławie w składzie: Watral Katarzyna, Turowska Maja, Siuda Oliwia, Golasz Hanna, Piskorz Maja, Kupnicka Magdalena, Krochmal Roxana, Pikaus Dominika, Engel Jaśmina, Komadowicz Julia, Popiołek Oliwia,Weissbrot Maja zajęła I miejsce w Piłce Koszykowej dziewcząt.
Więcej o: Mistrzostwa Oławy w Piłce Koszykowej dziewcząt

Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

2018-10-02
 Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 8 w Oławie w składzie: Komadowicz Julia, Weissbrot Maja, Engel Jaśmina, Watral Katarzyna, Brząkała Amelia, Butwicka Ada, Bartoszek Zuzanna, Sienkiewicz Amelia, Waszkiewicz Amelia, Krochmal Roxana, Piskorz Maja zajęła I miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
Więcej o: Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

2018-10-02
Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 8 w Oławie w składzie: Sztal Adam, Mrowiec Filip, Miłosz Adam, Kaźmierczak Mateusz, Marek Seweryn, Pieszczek Filip, Duszewicz Kacper, Szczupał Oskar, Bojakowski Marcel, Wilgosz Szczepan, Racławski Kevin zajęła I miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Więcej o: Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Mistrzostwa Oławy w Sztafetowych Biegach Przełajowych