Bal karnawałowy

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, a najważniejszym elementem tego okresu są bale.

Bal karnawałowy to dla dzieci dzień niezwykły, wyczekiwany, do którego przygotowują się przez wiele tygodni. U nas odbył się 22 stycznia.

Tego dnia  już od rana do szkoły przybywały kolorowe postacie. Dziewczynki przebrane były za wróżki, królewny, motylki, baletnice…, a chłopcy wcielili się w role rycerzy, piratów, policjantów, kowbojów… Można było spotkać Spider-Mana, Batmana i oczywiście całą plejadę bohaterów „Gwiezdnych wojen”.

Wystrój sali gimnastycznej wprowadził w radosny nastrój i zachęcał do wesołej zabawy, którą animowała pani Wioletta Malinowska, współpracująca z nami od kilku lat.

Kiedy bal dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę gimnastyczną. Ale nie martwcie się – kolejna zabawa już za rok!