Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Poetycki ranek”

Dnia 30 marca 2017 r. odbył się XIV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Poetycki ranek”.

Szkolna biblioteka rozbrzmiewała słowem i muzyką uczestników – „wykonawców słowa”. Komisja w składzie: Mirosława Jagodzińska (Szkoła Podstawowa nr 8), Małgorzata Bąk (Szkoła Podstawowa nr 2), Marzena Kuriata (Szkoła Podstawowa nr 4 ) doceniła wysoki poziom występów. Przyznała I miejsce Aleksandrze Seidel z kl. 6 b naszej szkoły za interpretację piosenki o porcelanowej laleczce. Miejsce II przypadło Mai Bartkiewicz z kl. 6. Szkoły Podstawowej nr 2 oraz Sebastianowi Lengole- uczniowi kl. 4. ze Szkoły Podstawowej nr 1. Dwa III miejsca zajęły: Weronika Golańska z kl.4. ze Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Zuzanna Waliszewska z kl. 6. Szkoły Podstawowej nr 4. Wyróżnienia trafiły do Pauliny Jurczak z kl. 5. Szkoły Podstawowej nr 2, Katarzyny Miszczak z kl. 5. Szkoły Podstawowej nr 2, Moniki Szymańskiej z kl. 4. Szkoły Podstawowej nr 4 i Aleksandry Mączyńskiej z kl. 6 b naszej ósemki. Recytatorzy otrzymali pamiątkowe dyplomy, nagrody ufundowane przez Burmistrza Miasta Oława .