III Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy pod hasłem „Gady Polski”

W dniu 25 kwietnia 2017 roku w Powiatowym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli odbył się III Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy pod hasłem „Gady Polski” dla klas IV, V i VI, w którym wzięli udział uczniowie oławskich szkół podstawowych.

Celem konkursu było poszerzenie wiadomości o gadach żyjących w Polsce oraz rozwijanie zainteresowań przyrodniczych. Uczniowie w trzyosobowych zespołach szkolnych wykonywali dziewięć zadań, które zostały przygotowane przez Panie Brygidę Baranowską i Edytę Jakubowską.

I miejsce zajął zespół ze Szkoły Podstawowej nr 8 w składzie: Kinga Diug z klasy VI c, Kaja Sikorska z klasy VI b, Wojciech Dubiel z klasy IV c. II miejsce zajął zespół ze Szkoły Podstawowej nr 8
w składzie: Gabriela Pałucka z klasy IV b, Karolina Jóźków z klasy V a, Igor Hańczaruk z klasy VI c.
III miejsce zajął zespół ze Szkoły Podstawowej nr 4. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe.

Zwycięzcom gratulujemy.