Wielka Zbiórka Książek

Wielka Zbiórka Książek 2017 zakończona! W tym roku wzięło w niej udział 35 uczniów. W sumie zebraliśmy 270 książek, ale nie wszystkie spełniły wymogi, przekazaliśmy więc tylko 215. To niestety o połowę mniej niż w roku ubiegłym.

Po raz drugi włączyliśmy się w ogólnopolską akcję Fundacji Zaczytani.org, zbierająć książki dla pacjentów szpitali i hospicjów. Można je było przynieść do biblioteki szkolnej w dniach 24 kwietnia – 21 maja. W akcji wzięło udział 35 uczniów, zebraliśmy 270 książek, ale przekazaliśmy jedynie 215, ponieważ nie wszystkie spełniły wymogi organizatorów.
Zebrane książki trafiły do pacjentów oławskiego szpitala – na oddział dziecięcy oraz do Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego. W imieniu organizatorów akcji oraz obdarowanych serdecznie dziękujemy!