Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Zintegrowanej

17 maja 2018 r. odbył się Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Zintegrowanej, którego od wielu lat jesteśmy organizatorami. W zmaganiach konkursowych wzięło udział dziesięciu trzecioklasistów z pięciu oławskich szkół podstawowych.

Naszą szkołę reprezentowali zwycięzcy etapu szkolnego: Roksana Zelmanowicz z klasy IIIe i Antoni Janus z klasy IIId.

Organizatorkami konkursu były nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej: Jadwiga Mazurek, Małgorzata Piszczyńska i Agnieszka Sawicka, a za przeprowadzenie szkolnego etapu konkursu odpowiedzialne były panie Anna Raer i Agnieszka Stanasiuk.

Podczas przerwy poświęconej na sprawdzenie prac konkursowych pani Karolina Kolus oprowadziła uczestników konkursu po naszej szkole.

Nagrody książkowe i statuetkę dla zwycięzcy ufundował Urząd Miasta w Oławie.

Laureatami tegorocznego konkursu zostali:

Antoni Janus SP nr 8 – I miejsce

Franciszek Czekański SP nr 4 – II miejsce