Sztafetowe biegi przełajowe

Sportowy rok szkolny 2019/2020 rozpoczęliśmy 26.09.2019 r. sztafetowymi biegami przełajowymi dziewcząt i chłopców, które odbyły się w parku miejskim. Start był bardzo udany. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy  zajęli I miejsce w Oławie, deklasując pozostałe szkoły z miasta.

Dziewczęta wystąpiły w następującym składzie: Zuzanna Smyk 6a, Emilia Skowera 6a, Natalia Kalicińska 6a, Ada Butwicka 6b, Zuzanna Bartoszek 6b, Gabriela Jańczyk 6b, Amelia Sienkiewicz 6b, Wiktoria Kołek 6f, Amelia Brząkała 6d, Agata Kamińska 6e, Anna Ozga 5b. Opiekunem zespołu była Elżbieta Charczuk. Reprezentacja chłopców to: Marcel Bojakowski 6f, Szczepan Wilgosz 6f, Kamil Pękalski 5a, Sewery Marek 6d, Oliver Augustyn 6a, Damian Luks 4c, Jakub Kowalczyk 5e, Kacper Łyczkowski 6a, Wojciech Gancarczyk 6f, Ivan Kchomyk 5b. Zespołem opiekował się Grzegorz Fidala. Obie drużyny będą reprezentować miasto w zawodach powiatowych. Gratulujemy.