Mistrzostwa powiatu w sztafetowych biegach przełajowych

Dnia 01.10.2019 r. odbyły się zawody powiatowe w sztafetowych biegach przełajowych chłopców i dziewcząt. Uczennice naszej szkoły osiągnęły kolejny sukces, wygrywając ze szkołami z powiatu oławskiego.

Oto zwycięski skład: Ada Butwicka 6b, Zuzanna Bartoszek 6b, Gabriela Jańczyk 6b, Amelia Sienkiewicz 6b, Wiktoria Kołek 6f, Amelia Brząkała 6d, Agata Kamińska 6e, Anna Ozga 5b, Julia Marchewka 6c, Karolina Kucharczyk 6c, Lena Buczak 6c, nagrodzone zostały złotymi medalami. Opiekowała się nimi Elżbieta Charczuk. Chłopcy walczyli dzielnie, ale zdobyli II miejsce w powiecie. Skład chłopców: Marcel Bojakowski 6f, Szczepan Wilgosz 6f, Kamil Pękalski 5a, Seweryn Marek 6d, Jakub Romcio 5f, Tymon Dziakowicz 5f, Mateusz Gadomski 5f, Jakub Pilch 5b, Mateusz Jagła 5b, Wojciech Gancarczyk 6f, Ivan Kchomyk 5b. Za sportową walkę biegacze otrzymali srebrne medale. Zespołem opiekował się Roman Maślanka.