Sztafetowe biegi przełajowe

Rywalizację sportową w roku szkolnym 2021/2022 wznowiliśmy sztafetowymi biegami przełajowymi, które odbyły się 29.09.2021r. Po raz pierwszy biegaliśmy z podziałem na dwie kategorie wiekowe - klasy 7-8 dziewczęta i chłopcy oraz klasy 4 -6 również w kategorii dziewcząt i chłopców. Uczennice klas 7 i 8 naszej szkoły zajęły I miejsce.

Sprawnie przekazywały sobie pałeczkę sztafetową: Ada Butwicka - 8b, Amelia Sienkiewicz - 8b, Zuzanna Bartoszek - 8b, Natalia Kalicińska - 8a, Paulina Gryszczyk - 7b, Agata Kamińska - 8e, Amelia Brząkała - 8d, Patrycja Szczepanik -8f.
Chłopcy z klas 7-8 spisali się trochę gorzej, bo zajęli IV miejsce. Szkołę reprezentowali: Ivan Khomych - 7b, Jakub Kowalczyk - 7e, Oliwier Makodoński - 8a, Mateusz Kowalczyk - 8a, Szczepan Wilgosz - 8e, Kacper Bednarczyk - 8f, Marcel Bojakowski - 8e.
Wśród dziewcząt z klas 4 -6 zajęliśmy miejsce II. Uczennice ósemki pobiegły w składzie: Hanna Szpunar - 6a, Dominika Faraś - 6a, Magdalena Kunicka - 6a, Anna Ozga - 7b, Oliwia Gadomska - 7f, Aleksandra Bojakowska - 5b, Emilia Połeć - 5d, Weronika Krzyk - 5b.
Chłopcy zajęli miejsce IV, a w skład grupy weszli: Michał Szpunar - 6a, Maciej Ignatowicz - 7e, Tomasz Michalak - 5a, Kacper Kucharski - 6c, Karol Smyk - 6c, Oskar Wróbel - 4b. Opiekunami zespołów byli Grzegorz Fidala i Maciej Juszko.