Konkurs fotograficzny pt. ,,Jesienny krajobraz powiatu oławskiego”

Ogłaszamy wyniki konkursu fotograficznego:
I miejsce - Zuzanna Lubczyńska kl.2b
II miejsce - Fabian Kwiatkowski kl. 2d
III miejsce - Adama Szczepuła kl.3b
Wyróżnienia: Maja Głowacka kl.2a, Aleksandra Popiołek kl.2d, Michał Shepel kl.2d
Klasy IV-VIII:
I miejsce - Arkadiusz Kaczmarek kl.5c
II miejsce - Aleksander Grabowski kl.7d
III miejsce - Wiktor Szczepuła kl.8b
Wyróżnienia: Ksawery Książkiewicz kl.4a, Patrycja Cisek kl.8e, Mateusz Kowalczyk kl.8a

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do biblioteki po odbiór nagród!

Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs fotograficzny pt. ,,Jesienny krajobraz powiatu oławskiego”. Skorzystajcie z tego, że w tym roku mamy piękną, złotą jesień i wybierzcie się na spacer do lasu czy parku. Nie zapomnijcie zabrać aparatu! Na pewno Wam się przyda w uwiecznianiu piękna przyrody i różnorodności jej barw.Konkurs skierowany jest do uczniów klas I-VIII i będzie podzielony na 2 kategorie: edukacja wczesnoszkolna (klasy 1-3) oraz uczniowie starsi (klasy 4-8).
Rozpoczyna się 5 listopada i potrwa do 26 listopada br. Wykonane przez siebie jedno, najlepsze zdjęcie należy przesłać na adres opiekuna SU: justyna.kleczek@sp8-olawa.pl
W każdej kategorii wiekowej zostaną wyłonieni zwycięzcy – przyznamy 3 miejsca oraz wyróżnienia.
Zdjęcia będą na bieżąco zamieszczane na stronie internetowej szkoły, ze wszystkich nadesłanych prac zostanie także utworzona wystawa na szkolnym korytarzu. Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 29 listopada o godzinie 10.00 na stronie szkoły. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!
Justyna Kłeczek