30. Finał WOŚP

Nasza szkoła po raz kolejny przyłączyła się do zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku graliśmy dla okulistyki dziecięcej, zbierając pieniądze nie tylko do tradycyjnej stacjonarnej puszki, ale także do e-skarbonki.

1 lutego, po wielkim finale WOŚP, rozliczyliśmy wpłaty - do puszki w szkole wrzuciliście  2438,90 zł, a w e-skarbonce zgromadziliśmy 1290 zł. Łączna suma wpłat to 3728 zł i 90 gr. Dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc. Szczególne podziękowania należą się naszym wolontariuszom, którzy mimo niesprzyjającej pogody spędzili ostatnią niedzielę stycznia, grając z Orkiestrą  podczas 30. Finału, aby pomóc w zakupie najnowocześniejszego sprzętu do diagnozowania i ratowania wzroku najmłodszych.
Do zobaczenia za rok, bo przecież gramy do końca świata i jeden dzień dłużej. Siema!

<<< Link do e-skarbonki >>>