Witamy wiosnę

21 marca barwnymi strojami i radosnym happeningiem powitaliśmy wiosnę.

Wiosna to pora roku długo wyczekiwana przez wszystkie dzieci, dlatego też uczniowie rzetelnie przygotowali się do jej powitania.
Dzieci z klas I – III oraz z oddziałów przedszkolnych, ubrane w stroje w barwach wiosennych, wyruszyły wraz z nauczycielami  na spacer po najbliższej okolicy. Transparenty, głośne, radosne okrzyki oraz dźwięki instrumentów muzycznych przywoływały wiosnę, a żegnały zimę. Po kolorowym korowodzie w klasach odbyły się pokazy mody wiosennej oraz konkursy na „Najciekawsze wiosenne przebranie”. Zwycięzcy zostali nagrodzeni gromkimi brawami i pamiątkowymi dyplomami. Powitanie wiosny było niezwykle barwne i wesołe.
Uczniowie klas 4-8 zamienili się tego dnia w Dzieci Kwiaty, by tak jak hipisi zaprotestować przeciwko wojnie i wyrazić pragnienie pokoju na całym świecie.