Bal absolwentów

W środę 14 czerwca w naszej szkole odbył się bal absolwentów. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Barbara Jarocka, a po przywitaniu bohaterów uroczystości i zaproszonych gości, uczniowie zatańczyli poloneza, którego uczyli się przez ostatnie tygodnie pod czujnym okiem pani Elżbiety Charczuk.

Przepięknie wykonany układ taneczny zachwycił zgromadzonych na terenach zielonych widzów – grono pedagogiczne, rodziny i przyjaciół naszych ósmoklasistów. Po części oficjalnej przyszedł czas na wspólne zdjęcia i wyczekiwaną zabawę. Młodzież opanowała łącznik, zapraszając do tańca swoich nauczycieli i wychowawców. Krótkie przerwy pomiędzy kolejnymi utworami spędzano w fotobudce albo w szkolnej stołówce, gdzie czekał przepyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.