Dyskoteka

Po dwuletniej przerwie, spowodowanej pandemią, Samorząd Uczniowski pod opieką pani Justyny Kłeczek przygotował świetną dyskotekę.

Uczniowie podzieleni byli na dwie grupy wiekowe : klasy 4-6 miały dwugodzinną imprezę 26 października, a klasy 7-8 dzień później. Aby zintegrować i zachęcić uczniów do wspólnej zabawy, zorganizowane zostały tańce integracyjne jak np. belgijka, makarena czy kaczuszki. Wszyscy bawili się znakomicie i prosili o następną, ale dłuższą zabawę. Nad sprzętem muzycznym oraz nowymi światłami ufundowanymi przez Radę Rodziców czuwał pan Maciej Juszko. Podczas dyskoteki wolontariusze z Samorządu Uczniowskiego zbierali pieniądze na działalność oławskiego oddziału PCK. Dzięki hojności uczniów udało nam się zebrać kwotę 440 zł i 81 groszy.