Szkolny konkurs recytatorski dla dzieci z edukacji wczesnoszkolnej

Dnia 25.01.2023 r. odbył się konkurs recytatorski dla dzieci z edukacji wczesnoszkolnej.

Konkurs to znakomita okazja do zaprezentowania swoich talentów, możliwość dla dzieci do wzmacniania wiary we własne siły oraz wspaniała zabawa, posiadająca wiele aspektów zarówno dydaktycznych, wychowawczych oraz społecznych. O wynikach zdecydowało jury. Na ocenę miały wpływ następujące elementy: dobór wiersza, interpretacja tekstu, dykcja oraz ogólne wrażenie artystyczne. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

Klasy pierwsze:

I- Remigiusz Lasocki -1c

II- Hanna Zdanowicz- 1a

III- Pola Kułakowska- 1b

Klasy drugie:

I- Szymon Matyja-2c

II- Igor Sączawa -2a

III-Weronika Wróbel-2c

Klasy trzecie:

I- Oliwia Chromiec -3b

II- Witold Dubiel-3a

III-Zuzanna Kobusińska- 3c

Wszystkie dzieci wykazały się zdolnościami recytatorskimi. Otrzymały nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Zdobywcy pierwszych miejsc będą reprezentować naszą szkołę na Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim, który odbędzie się 9 marca 2023 r. Gratulujemy i trzymamy kciuki.