Międzyszkolne zawody tenisa stołowego SZS

W naszej szkole zostały zorganizowane międzyszkolne zawody tenisa stołowego SZS.

Dnia 30.11.2022 r. gościliśmy reprezentacje dziewcząt i chłopców z rocznika 2010 i młodsi ze wszystkich oławskich szkół podstawowych.
Nasze zawodniczki: Aurelia Popów z kl. 5a, Maja Kwiecińska z kl. 7c oraz
Milana Moskalenko z kl. 7a  zajęły II miejsce w mieście.
Chłopcy: Dominik Gólski  z kl. 7a i Jerzy Michalak  z kl. 4a wywalczyli miejsce IV.

Kolejnego dnia 01.12.22r. turniej tenisa stołowego rozgrywali starsi uczniowie.
Naszą szkołę reprezentowały Milena Świerczok z kl. 8b i Iga Aksman z kl. 8f. Dziewczęta zajęły IV miejsce.
W tej samej kategorii wiekowej Francesco Jabłoński z kl. 8c i Miłosz Woroszczak z kl. 8c okazali się najlepsi spośród wszystkich oławskich reprezentacji. Zajmując I miejsce, zakwalifikowali się do zawodów powiatowych.
Chłopcy rozegrali mecze finału powiatowego 08.12.22r. w hali w Marcinkowicach, zdobywając tam II miejsce.

Opiekunami reprezentacji byli panowie Grzegorz Fidala i Roman Maślanka.