Międzyszkolne zawody mini piłki siatkowej dziewcząt i chłopców - czwórki

W czwartek 19.01.2023 r. w hali OCKF w Oławie odbyły się międzyszkolne zawody mini piłki siatkowej dziewcząt i chłopców - czwórki.

W imprezie organizowanej przez Miejski Szkolny Związek Sportowy wzięło udział 12 drużyn z sześciu oławskich szkół podstawowych. Zespoły walczyły o przejście do kolejnego etapu, jakim są zawody powiatowe. Rywalizacja była zacięta. Oba mecze finałowe, dziewcząt i chłopców, rozstrzygnęły się w tie breaku.
Drużyny z naszej szkoły zajęły II miejsca.
Dziewczęta grały w składzie: Aleksandra Bojakowska z 6b, Oliwia Krukowska z 6b, Julia Michalak z 6d, Oliwia Wójcik z 6c, Lena Kościuk z 6c, Karolina Marek z 7a, Dominika Faraś z 7a, Maja Krasicka z 7c, Julia Siuda z 7c.
Chłopcy reprezentujący szkołę to: Mateusz Chołubek z 6a, Jakub Chołubek z 6a, Bartosz Szcyszek z 6b, Tomasz Rutkowski z 6b, Gabriel Przystawski z 6b, Jakub Pękalski z 6c, Mikołaj Piskorz z 6c, Alan Maławski z 7c, Kacper Kucharski z 7c.
Drużynami opiekowali się pani Ilona Różalska i pan Grzegorz Fidala.