Zawody piłki siatkowej dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej SZS

W dniach 24 -25.01.2023 r. w hali OCKF odbyły się zawody piłki siatkowej dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej SZS.

W rozgrywkach przeprowadzonych systemem każdy z każdym wzięli udział uczniowie klas VII - VIII pięciu oławskich szkół podstawowych. Pierwszego dnia grały dziewczęta. W naszej drużynie występowały: Aleksandra Jazienicka z 7a, Anastazja Mendak z 8a, Daria Lichańska z 8b, Milena Świerczok z 8b, Magdalena Smolińska z 8c, Lena Iwan z 8e, Zofia Grabowska z 8e, Iga Aksman z 8f, Emilia Rawska z  8f, Oliwia Gadomska z 8f. Zespół Ósemki zajął miejsce V.
Zdecydowanie lepiej poszło chłopcom następnego dnia. Wygrali oni wszystkie mecze i zajęli I miejsce w turnieju. Naszą szkołę reprezentowali: Tymoteusz Mijał z 8a, Maciej Ignatowicz z 8e, Antoni Janus z 8e, Michał Dziepak z 8d, Kamil Pękalski z 8a, Mateusz Drabiński z 8a, Konrad Grabowski z 8c, Hubert Pinkosz z 8b, Karol Smyk z 7c, Ivan Khomych z 8b.
Wymienieni uczniowie wezmą udział w zawodach powiatowych.

Zespołami opiekowali się pani Ilona Różalska i pan Maciej Juszko.