Konkurs plastyczny "Tradycje, zwyczaje i symbole wielkanocne".

W naszej świetlicy, na przełomie marca i kwietnia, odbył się Świetlicowy Konkurs Plastyczny pod hasłem - ,,Tradycje, zwyczaje i symbole wielkanocne”.

Organizatorką była p. Bożena Sobowiec. W konkursie wzięło udział 47 wychowanków. Dzieci wykonały swoje prace, stosując różnorodność technik plastycznych.

Kryteria oceny prac to : trafność i poprawność ukazania tematu , jakość i staranność wykonania, oryginalność oraz pomysłowość. Autorzy wszystkich prac zasługują na wielkie uznanie i pochwałę. Wyłonienie zwycięzców okazało się bardzo trudne. Laureaci konkursu, w każdej kategorii wiekowej, otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Wszystkie dzieci,

biorące udział w konkursie, dostały upominki i okolicznościowe dyplomy oraz wyróżnienia.

Laureaci konkursu: z klas: I,II,III:

1m. Wójtowicz Ł. ,1m. Piwowarczyk H., 1m. Lubczyńska Z.

2m. Jakubas K., 2m. Mytkowicz E., 2m. Leśkiewicz O.

2m. Szubart M. ,2m. Trymbułowicz Z., 2m. Podsiadły M.

3m. Piechowicz Z. ,3m. Kuśmierczak W., 3m. Dubiel W.

3m. Zbąski M., 3m. Suchorzewski J. ,3m. Kobusińska Z.

Nagrodzone i wyróżnione prace zostały zaprezentowane na tablicach przy świetlicy. Gratulujemy!