Bal Karnawałowy

Karnawał to czas radości oraz wspaniałej zabawy. Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią można było powrócić do tej pięknej tradycji.

Zabawa karnawałowa dla klas 4-8 zorganizowana przez Samorząd Uczniowski odbyła się w czwartkowy wieczór, dziewiątego lutego. Samorząd Uczniowski na ten dzień przygotował tańce integracyjne takie jak Belgijka, Macarena, kaczuszki czy pociąg oraz konkurs na najciekawsze przebranie. Dla klas młodszych natomiast w piątkowy poranek imprezę poprowadziła animatorka pani Wioletty Malinowskiej. Zarówno dzieci jak i młodzież bawiły się doskonale, a uśmiechy długo nie schodziły z ich twarzy. Tym miłym akcentem cała społeczność szkolna udała się na zasłużone ferie. 10 lutego Samorząd Uczniowski rozniósł listy walentynkowe do adresatów, którzy wcześniej przez dwa tygodnie mieli okazję wrzucać swoje pisemne wyznania miłości do Skrzynki Amorkowej.

Justyna Kłeczek