Powiatowe zawody piłki siatkowej chłopców – Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Drużyna chłopców kl. VII - VIII naszej szkoły, po wygranym turnieju miejskim, dnia 09.03.2023r. zagrała w powiatowych zawodach piłki siatkowej.

Na rozgrywki do hali OCKF w Oławie przyjechały również drużyny: Szkoły Podstawowej z Wierzbna, Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 z Jelcza-Laskowic oraz Szkoły Podstawowej z Marcinkowic. Nasza drużyna wygrała z SP Wierzbno 2:0 i 2:1 z PSP Jelcz-Laskowice nr 2. Niestety, przegrała po zaciętej walce w tie-breaku z SP Marcinkowice i ostatecznie zajęła II miejsce w zawodach.

Chłopcy grali w składzie: Tymoteusz Mijał -8a, Mateusz Drabiński -8a, Jakub Kocenda- 8d, Maciej Ignatowicz- 8e, Antoni Janus -8e, Michał Dziepak- 8d, Kamil Pękalski- 8a, Hubert Pinkosz -8b, Ivan Khomych- 8b.

Drużyną opiekował się pan Maciej Juszko.