XIX Międzyszkolny Przegląd Piosenki Świetlicowej w SP 1

W dniu 26.04.2023r. w Szkole Podstawowej nr 1, po przerwie związanej z pandemią, odbył się XIX Międzyszkolny Przegląd Piosenki Świetlicowej. Hasło wiodące tegorocznej imprezy to ,,Rejs po przygodę”.

Reprezentacyjna grupa dziewcząt z naszej świetlicy, pod kierunkiem p. Elżbiety Charczuk oraz p. Bożeny Sobowiec, przez kilka tygodni przygotowywała się do tego wydarzenia.

W pięknych strojach, odpowiednio dobranych do charakteru prezentowanych utworów, dziewczynki wykonały dwie piosenki z układem choreograficznym do każdej z nich. Wyglądały kolorowo, ruch sceniczny był wyjątkowy, a śpiewały bajecznie!  Utwory, które wykonała na scenie nasza grupa wokalno - taneczna: ,,Pół kroku stąd” (z filmu pt. ,,Vaiana: skarb oceanu”) oraz ,,Z piratami w świat”.

Uczestniczkami przeglądu były: Oliwia Chromiec, Marcelina Kos, Zuzanna Lubczyńska, Maja Mackiewicz, Kornelia Siwko, Łucja Wójtowicz, Hanna Zdanowicz.

Dziękujemy i gratulujemy!