Dzień Edukacji Narodowej

13 października 2023 roku w naszej szkole uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej.  Z tej okazji uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły wzięli udział w apelu, który został przygotowany przez panią Wiolettę Frischmann i klasę 5c oraz panią Halinę Walczak i klasę 4b. Apel dla klas młodszych przygotowała klasa 3b wraz z wychowawczynią panią Agatą Markowską.

Uczniowie mieli okazję, by pięknym słowem, wierszem i piosenką podziękować za trud włożony w ich wychowanie i naukę. A zebrani goście mogli zobaczyć występ uczennicy Heleny Nowickiej z klasy 5a. Podziwiali grę na skrzypcach Oliwii Chromiec z klasy 4b oraz nagrodzili brawami występ Ksawerego Książkiewicza z klasy 6a.
Wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły złożono serdeczne życzenia.
Pani dyrektor Małgorzata Piszczyńska, która zabrała głos, życzyła uczniom dużo cierpliwości i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy. Przewodnicząca Rady Rodziców, pani Monika Mościbrodzka, w imieniu wszystkich rodziców naszej szkoły, podziękowała nauczycielom za trud wkładany w edukację dzieci. Na ręce pani dyrektor złożyła podziękowania za opiekę, nauczanie, wychowanie uczniów. A nauczycielom i wychowawcom życzyła nieustającego zapału do szerzenia wiedzy.