Wojewódzkie obchody odzyskania przez Polskę niepodległości

11 listopada w mieście Oława odbyły się wojewódzkie obchody Święta Odzyskania Niepodległości. Nasza szkoła wystawiła swój poczet sztandarowy, w którego skład wchodzili: Hanna Szpunar i Amelia Górska z klasy 8 a oraz Sebastian Borysiewicz z klasy 8.

Szkolni wolontariusze zostali poproszeni o pomoc w rozdawaniu sadzonek roślin oraz rogali świętomarcińskich mieszkańcom Oławy. Przez dwie godziny bardzo ciężko pracowali, zbierając przy okazji dobrowolne datki na rzecz Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Oławie. Udało nam się zdobyć kwotę ponad 1500 zł, która zostanie przekazana mieszkańcom oławskiego Domu Dziecka. Dzielnymi wolontariuszami z naszej szkoły byli: Julia Łabowska, Maria Walaś, Mikołaj Piskorz i Karol Żmuda z klasy 7c oraz Maksymilian Łabowski z klasy 3a a także nauczycielki: Wioletta Frischmann, Renata Maławska, Justyna Kłeczek oraz panie dyrektorki: Małgorzata Piszczyńska i Mąłgorzata Siwiak.