Drużynowe zawody pływackie

W dniach 10.11.2023 r. i 17.11.2023 r. odbyły się w Termach Jakuba w Oławie drużynowe zawody pływackie organizowane przez Miejski SZS.

Pierwszego dnia w ramach Igrzysk Dzieci startowali młodsi uczniowie, dziewczynki oraz chłopcy z rocznika 2011 i młodsi.
Drugiego dnia  w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej rywalizowali uczniowie starszych klas szkoły podstawowej, zawodniczki i zawodnicy z rocznika 2009 i młodsi.
Drużyny z naszej szkoły zaprezentowały się na tych zawodach bardzo dobrze, zajmując czołowe miejsca w klasyfikacjach końcowych:
- IV miejsce zajęła drużyna dziewcząt młodszych, w skład której wchodziły: Hanna Hajek - 2c, Aleksandra Żygadło - 5a, Klara Gałuszka - 6a, Maja Krzyśków - 6b, Weronika Krzyk - 7b, Oliwia Wójcik - 7c,
- III miejsce wywalczyli chłopcy młodsi: Michał Betlewicz - 3d,  Miłosz Kaczmarek - 4b, Michał Bajko - 5b, Tymon Chodorowski - 6b, Tomasz Hajek - 6b, Michał Głogowski - 6d, Radosław Mokrzycki - 6d,
- I miejsce zajęły pływaczki ze starszych klas naszej szkoły: Julia Siuda - 8c, Maja Kwiecińska - 8c, Monika Orfin - 8b, Karolina Piechnat- 7d, Lena Kościuk- 7c, Maria Sobiecka - 5a,
- III miejsce zdobyli starsi pływacy: Maciej Bednarz - 7b, Tomasz Rutkowski - 7b, Karol Żmuda - 7c, Bruno Kotla - 7d, Kacper Lange - 8b, Mateusz Kędzierski - 8b, Karol Smyk - 8c.

Zespołami podczas zawodów opiekowali się Pan Roman Maślanka i Maciej Juszko.