Konkurs plastyczny "Jestem bezpieczny na drodze"

INAUGURACJA KONKURSU PLASTYCZNEGO "JESTEM BEZPIECZNY W DRODZE DO SZKOŁY"

Komenda Powiatowa Policji w Oławie, w ramach innowacyjnego w skali województwa programu profilaktycznego „Prewencja na Start, Kręci Mnie Bezpieczeństwo z Oławską Policją”, przy wsparciu samorządów tj. Starostwa Powiatowego w Oławie, Urzędu Miasta i Gminy Jelcz Laskowice, Urzędu Miasta w Oławie, Urzędu Gminy w Oławie, Gminy Domaniów oraz partnerów Ds Smith i Autoliv Poland Sp. z o.o., zaprosiła dzieci klas I-III do wzięcia udziału w konkursie plastycznym.

Celem konkursu było promowanie idei bezpiecznego poruszania się po drogach, w szczególności wśród dzieci rozpoczynających naukę w szkole, uświadomienie potrzeby poznania zasad i przepisów obowiązujących w ruchu pieszych, a także zainteresowanie tym zagadnieniem dorosłych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo dzieci.

Adresatami konkursu byli uczniowie klas I-III szkół podstawowych z powiatu oławskiego. Temat prac konkursowych dotyczył bezpieczeństwa dzieci w ruchu drogowym, w drodze do szkoły i z powrotem. Do komendy wpłynęło 28 prac konkursowych z 10 szkół z terenu powiatu
W dniu dzisiejszym o godz. 10:00 Komendant Powiatowy Policji w Oławie podinsp.Artur Dobrowolski wręczył nagrody wszystkim wyróżnionym, czyli 28 laureatom konkursu.
Zwycięzcami zostali : Maja TOMASIEWICZ, Maja SAJDAK, Kornel DZIĘBOWSKI, Mykola GAVRYLIV, Lidia KURLEJ, Lena SAWICKA, Maria OSTROPOLSKA, Szymon DRUŻKOWSKI, Oskar CIOS, Zuzanna TRYMBUŁOWICZ, Wojciech KUŚMIERCZAK, Patryk BORYS, Zofia NIEWIADOMSKA, Natalia JELUKÓW, Michalina HANUSZKIEWICZ, Angelina KLUKACZ, Maria ŁABOWSKA, Margo SYDORENKO, Lidia BORYSIONEK, Julia SUCHARSKA, Artur ZAJĄC, Lena WALIŚ, Fabian WALIŚ, Fabian CIEŚLIK, Joanna JABŁOŃSKA, Gabriel RZEMYKOWSKI, Julia SOBCZYK
Wyjątkowe wyróżnienie otrzymał uczeń Szkoły Podstawowej w Chwalibożycach - Gabriel KRUK

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Żródło: https://www.facebook.com/policjaolawa/?locale=pl_PL