Olimpiada Zdrowia PCK i Biedronki

Już po raz drugi nasza szkoła uczestniczyła w Olimpiadzie Zdrowia PCK i Biedronki. Etap szkolny odbył się 14 grudnia i wzięło w nim udział 16 uczniów z klas 6-8. Pierwsze miejsce zajęła Amelia Górska z klasy 8 a. Drugie miejsce przypadło Adamowi Borzęckiemu z klasy 7 b, a trzecie miejsce ex aequo zajęły: Anastazja Szmania z klasy 8 a, Liwia Kłeczek z klasy 7 a i Julia Kułakowska z klasy 7a.

12 stycznia w siedzibie oławskiego PCK odbył się powiatowy etap olimpiady. Szkołę, zamiast Amelii Górskiej, przebywającej na wyjazdowych zawodach szachowych, zgodnie z regulaminem konkursu reprezentował Adam Borzęcki, który zajął pierwsze miejsce w etapie powiatowym na poziomie szkół podstawowych. Tym samym będzie brał udział w wojewódzkim etapie konkursu we Wrocławiu. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy Adama! Koordynatorką projektu i opiekunką Adama była pani Justyna Kłeczek.