Bal karnawałowy 2024

11 stycznia w godzinach 17-19 odbył się szkolny bal karnawałowy dla klas 4-8.

Dekoracje wykonał Samorząd Uczniowski. Dzięki wsparciu Rady Rodziców zorganizowany został konkurs z nagrodami na najciekawsze przebranie. Wybrani zostali także król i królowa balu, którzy otrzymali korony i zatańczyli wspólny taniec. Podczas dwugodzinnej potańcówki nie zabrakło hitów takich jak: belgijka, makarena czy kaczuszki. Tańce integracyjne na naszych zabawach cieszą się największą popularnością. Podczas imprezy zbieraliśmy też datki na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Następnego dnia swój bal miały klasy 1-3 oraz oddziały przedszkolne. Rada Rodziców zasponsorowała udział animatorki- pani Wioletty Malinowskiej, która profesjonalnie poprowadziła zabawę. Przebrania były bardzo oryginalne i kolorowe, a dzieci bawiły się wyśmienicie i tym miłym akcentem powitały nadchodzące dwutygodniowe ferie zimowe.