Międzyszkolne zawody piłki ręcznej dziewcząt i chłopców - Igrzyska Dzieci

W dniach 6 i 9 lutego 2024 r. odbyły się  miejskie zawody piłki ręcznej młodszych chłopców i dziewcząt oławskich szkół podstawowych. Każdego dnia w rozgrywkach brało udział siedem drużyn.

Chłopcy z naszej szkoły osiągnęli bardzo dobry wynik, zajmując II miejsce w turnieju.  Nasi szczypiorniści wystąpili na wysokim poziomie. W czasie zawodów zagrali pięć meczy, z których tylko ostatniego  finałowego nie udało im się wygrać.Szkołę reprezentowali: Jakub Chołubek z 7 a, Mateusz Chołubek z 7 a,  Kryspin Leja z 6 b, Jakub Rajchel z  6 a, Maksym Lysytsia z 6 c, Wojciech Marek z  6 c, Krzysztof Szczepanik z 6 c, Błażej Wiśniewski z 6c, Radosław Mokrzycki z 6 d.Dziewczęta z Ósemki walczyły z przeciwniczkami z dużym zaangażowaniem. Zabrakło im jednak trochę szczęścia i z grupy, w której wszystkie zespoły miały jeden wygrany i jeden przegrany mecz, wyszły na trzecim miejscu, co dawało im możliwość grania w dalszej części turnieju tylko o V miejsce. W  ostatnim meczu jednak nie udało im się wygrać i ostatecznie nasz zespół zajął VI miejsce w zawodach. Oto skład:Szkołę reprezentowały: Aleksandra Bzowa - 6a, Weronika Ćwiertnia - 6a, Wiktoria Dudek -6a, Maja Krzyśków - 6b, Barbara Kuriata - 6 b, Lena Raduch - 6 b, Daria Dawidowicz - 6 c, Emilia Matysiak - 6 c, Wiktoria Niestrzęba - 6 c, Lena Ornatowska - 6 c.Zespołami w czasie zawodów opiekowali się panowie: Grzegorz Fidala,  Maciej Juszko.