Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

Już tradycją naszej placówki stał się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski. Dnia 9 marca 2023 r. w konkursie wzięli udział uczniowie klas I-III, ścigając się w znakomitej interpretacji wierszy.

Uroczystość poprowadziła pani wicedyrektor Małgorzata Piszczyńska, a naszą szkołę reprezentowali: Oliwia Chromiec z klasy 3b, Szymon Matyja z klasy 2c oraz Remigiusz Lasocki z klasy 1c, który znalazł się w gronie laureatów.

Swoimi umiejętnościami recytatorskimi pochwaliło się ponad 20 młodych recytatorów ze szkół naszego miasta, a więc emocji było wiele. Po zaprezentowaniu się wszystkich uczestników przewodnicząca komisji - pani wicedyrektor Iwona Mróz - ogłosiła wyniki konkursu.

Z klas pierwszych:
I miejsce- ex aequo Joanna Świerk - SP 4 i Remigiusz Lasocki - SP 8
III miejsce- Hanna Maciaszczyk - SP 3

Klasy drugie:
I miejsce- Aleksander Krawiec - SP 1
II miejsce- Katarzyna Kozakiewicz - SP 2
III miejsce-Malwina Gromadzka - SP 6

Klasy trzecie:
I miejsce- Szymon Łabowski - SP 4
II miejsce- Joanna Kawa - SP 2
III miejsce- Aleksandra Małkiewicz – SP 3

Po ogłoszeniu wyników wszyscy uczestnicy Międzyszkolnego Konkursu otrzymali dyplomyi nagrody ufundowane przez Urząd Miejski w Oławie.
Nad organizacją wydarzenia czuwały panie: Edyta Jarkiewicz, Agnieszka Sawicka i Małgorzata Zadeberna.